Vaikų stovykla su žirgais „Nuotykių ieškotojai“


2016 07 03-09
Inketriai, Molėtų raj.stovyklaaa
Kviečiame į vaikų vasaros stovyklą!

Mūsų tikslas yra sukurti tokią stovyklą, apie kokią pačios svajojome vaikystėje. Tai unikali galimybė ne tik pagyventi gamtos ir žirgų apsuptyje, perprasti jų elgseną, susidraugauti, išmokti jojimo pagrindų, susipažinti su jų priežiūra bei veislėmis, išbandyti įvairias senovines ir šiuolaikines žirginio sporto rūšis, kurti, patirti neišdildomų įspūdžių, susirasti panašių pomėgių draugų, šokti į balną ir leistis į žygius bei maudynes, bet ir pajusti neįtikėtinai kiekvienam žmogui svarbų ryšį su gamta, o svarbiausia – pamilti gyvūnus, išmokti suprasti bei tinkamai su jais elgtis.
Kiekvienas su žirgais susidūręs žmogus galėtų patvirtinti, jog šis gyvūnas – geriausias gyvenimo mokytojas. Ir mus pačias būtent jie išmokė empatijos, pagarbos kitam, kantrybės, gebėjimo susikaupti, darbštumo, atsakingumo ir begalės kitų svarbių asmeninių savybių, kurias buvom priverstos išsiugdyti su didžiule šypsena veide. Iki pat dabar, po 13 metų kasdienio bendravimo su žirgais, jie vis dar sugeba atskleisti kasdien naujų tiesų.
Namuose šiuo metu gyvena penki žirgai. Su visais iš jų susipažinsime, tačiau jojimui bei daugeliui užsiėmimų naudosime tris – pačius paklusniausius, draugiškiausius, mėgstančius dresūrą ir labiausiai patyrusius. Tad vaikai nesunkiai susitars, saugiai jausis ir netrukus galės puikiai bendradarbiauti su nauju draugu.
Taip pat domimės sveika gyvensena, o viena iš mūsų studijuoja veterinariją, tad norime užtikrinti sveiką vaikų mitybą ir paskatinti vaikus pamėgti sveiką skanų maistą. Didžiąją maisto dalį ketiname gaminti iš natūralių kaimiškų produktų iš šalia augančių ekologinio ūkio daržovių, kiaušinių, bei vietinių pieno produktų. Be to, priklausomai nuo oro, stengsimės viską daryti lauke įskaitant ir valgymus, kad kuo daugiau pasimėgautume grynu kaimo oru.
Mokydamos vaikus joti pastebėjome ir supratome, kaip svarbu vaikams pažinti gyvūnus. Jaunos asmenybės, kurios pažįsta žirgus, moka atsargiai bei geranoriškai elgtis ne tik su arkliais, bet ir visais kitais gyvūnais, o tai yra, be abejo, labai svarbu ne tik pačiam individui ir jo saugumui, bet ir visai visuomenei. O ką jau kalbėti apie, tai kad žirgai visus suartina, o šypsena būnant šalia jų įsiplieskia savaime!
Tad norime suteikti vaikams galimybę labai smagiai, kūrybiškai, aktyviai ir prasmingai praleisti dalį vasaros, pasidalinti su jais patirtimi, sukauptomis žiniomis, meile ir pagarba gyvybei draugaujant su mūsų nepaprastai išmintingais ir neapsakomai gražiais partneriais.
Dėl daugiau informacijos kreiptis asmenine žinute arba:
Liepa: 860372371
Ringailė: 869004840

Daugiau informacijos