The Rolex Grand Slam of Show Jumping


The Rolex Grand Slam of Show Jumping – vienas didžiausių ir laukiamiausių žirgų sporto metų renginys. Jis vienija tris pačius svarbiausius Grand Prix jojimo turnyrus, savo idėja atskleisti tobuliausią pasaulio raitelį. Tik renginiai, kurie puoselėja žirgų sporto tradicijas, sulaukia didžiulio tiek visuomenės tiek žiniasklairolex2dossusidomėjimo bei atitinka aukščiausio lygio standartus, gali patekti į Rolex Grand Slam gretas. Grand Prix turnyrai vykstantys Vokietijoje, Kanadoje bei Šveicarijoje kartu vienija jau 250 metų jojimo sporto istoriją, kasmet čia apsilanko apie 900 000 lankytojų iš viso pasaulio ir pritraukia begales žiniasklaidos atstovų.

The Rolex Grand Slam turnyruose susirenka tik patys gabiausi pasaulio raiteliai, kurių reitingai siekia topų viršūnes. Šių turnyrų tikslas atrasti ir apdovanoti geriausią pasaulio raitelį. Taip pat šie turnyrai globoja ir jaunuosius talentus – kiekviename turnyre garbė dalyvauti ir įgauti patirties aukščiausio lygio varžybose suteikiama dviem perspektyviems jauniems raiteliams.

The Rolex Grand Slam yra pirmoji tarptautinė žirgų sporto iniciatyva, sukurta atstovauti aukščiausios klasės jojimo sportą. Įsteigtas piniginis fondas, apdovanojantis raitelius, kurie laimi Rolex Grand Prix turnyrus. Pagal nustatytą tvarką raitelis siekiantis laimėti Grand Slam titulą privalo iškovoti pergales visuose trijuose Grand Prix turnyruose iš eilės. 2015 rugsėjo 13 d Scott‘as Brash‘as tapo pirmuoju raiteliu iškovojusiu pirmąjį Grand Slam apdovanojimą per visą žirgų sporto istoriją. „Laimėti pirmąjį didįjį Grand Prix turnyrą buvo neįtikėtinas pasiekimas, laimėti antrą – svajonės išsipildymas, bet pasiekti viršūnę ir laimėti Rolex Grand Slam konkūro titulą jau už vaizduotės ribų“ po istorinės pergalės sakė Scott‘as Brash‘as.

rolexŠaltiniai:

http://www.rolexgrandslam.com/en

http://horsesdaily.com/article/rolex-grand-slam-show-jumping-chio-aachen-2016